XXIV Turniej Turniej Piłki Nożnej im. Leszka Roszkowskiego – relacja z dnia 4 lipca 2018 toku.

Dnia 4 lipca 2018 roku na stadionie Gminnego Klubu Sportowego w Starym Targu odbył się dwudziesty czwarty turniej piłki nożnej imienia Leszka Roszkowskiego. Leszek Roszkowski był kibicem który zmarł na boisku około 24 lata temu od tamtej pory cyklicznie rozgrywany jest turniej (memoriał) jego imienia. Turnieju w tym roku udział wzięły trzy drużyny i zajęły następujące miejsca: 1. Klub Sportowy „MEWA” Gniew. 2. Gminny Klub Sportowy „Powiśle” Stary Targ. 3. Klub Sportowy „Rodło” Trzciano. Relacja przedstawia fragmenty meczu, przybyłych kibiców oraz wręczenie dyplomów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.