Turniej Dzikich Drużyn który odbył się w Starym Targu dnia 1 maja 2019 roku.

Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowej relacji z XXXIV amatorskiego turnieju dzikich drużyn który odbył się w Starym Targu dnia 1 maja 2019 roku. Brały w nim udział zespoły sześcioosobowe (5+1). Organizatorami byli Klub Sportowy „Powiśle” i Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu.
Po rozegraniu całego turnieju klasyfikacja wyglądała następująco:

  1. „SĄ GORSI”
  2. „TROPY”
  3. „MY NIE GRAMY”
  4. „TEAM BOYS SZROPY”
    Dalsze miejsca zajęły drużyny: „POZOLIA”, „WIEŚNIAKI”, „MLECZYKI”
    Najlepszym strzelcem w konkursie rzutów karnych został: Łukasz Grelik. Na zakończenie turnieju uroczyście wręczono dyplomy i puchary. Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć oraz wzięcia udziału w następnych turniejach.
  5. Zdjęcia w formie tradycyjnej znajdują się pod adresem:
  6. http://www.starytarg.com/foto994.html