Mecz „Powiśla” Stary Targ ze „Spójnią” Sadlinki dnia 19 czerwca 2016 roku.

W niedzielę, 19.06.2016 r. „Powiśle” Stary Targ rozegrało mecz dwudziestej szóstej (ostatniej) kolejki rozgrywek klasy A z zespołem „Spójni” Sadlinki. Po pełnej niepotrzebnych nerwów, nieudolnej i chaotycznej grze („Powiśle” przez większą część spotkania grało z przewagą jednego zawodnika) spotkanie zakończyło się porażką gospodarzy 0:3 (do przerwy 0:1). Ostatecznie „Powiśle” z dorobkiem 43 punktów zajęło czwarte miejsce w rozgrywkach. Warto nadmienić, że „Powiśle” po raz pierwszy wystąpiło w nowych strojach z logo nowego sponsora i że był to pożegnalny mecz najlepszego zawodnika naszego zespołu – Mateusza Bełza, który od nowego sezonu reprezentować będzie barwy „Powiśla II Dzierzgoń”. Mateuszowi życzymy powodzenia i sukcesów w nowym klubie a naszej drużynie takiej postawy i skuteczności, jaką prezentowała w jesiennej rundzie rozgrywek. Zdjęcia: p. Daniel Jankowski.

Zdjęcia w formie tradycyjnej:

http://www.starytarg.com/foto781.html

oraz filmik: